Kontakt

Skontaktuj się z nami! Pytania i uwagi są dla nas ważne. Bardzo chętnie pomożemy. Prosimy o podanie ponizszych informacji, tak abyśmy mogli precyzyjnie odpowiedzieć.

Wybierz naszą placówkę

Szybki kontakt

Biuro Handlowe Warszawa

03-810 Warszawa
ul. Gocławska 11

Sekretariat
+48 22 870 11 57
Adres e-mail
bellako@bellako.com.pl

Szybki kontakt

Biuro Handlowe Zabrze

41-803 Zabrze
ul. Bytomska 122

Sekretariat
+48 32 271 37 10
Adres e-mail
marketing.zabrze@bellako.com.pl

Formularz kontaktowy

Porozmawiaj i umów się na spotkanie z naszym przedstawicielem.

Skontaktuj się z nami! Pytania i uwagi są dla nas ważne. Bardzo chętnie pomożemy. Wybierz odpowiedni dział naszej Firmy, aby porozmawiać.

Bezpośredni kontakt

Bezpośrednie kontakty do głównych przedstawicieli firmy i ich działów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Dziękujemy!

Biuro Handlowe

Warszawa

tel. (+48) 22 870 11 57
e-mail: bellako@bellako.com.pl

Biuro Handlowe

Zabrze

tel. (+48) 32 271 37 10
e-mail: marketing.zabrze@bellako.com.pl

Przedstawiciele handlowi

Ewa Młynarczyk
Warszawa
Przemysł spożywczy

tel. 608 407 983
e-mail: ewa@bellako.com.pl

Katarzyna Frączak
Warszawa
Dodatki fitobiotyczne

tel. 728 154 235
e-mail: katarzyna@bellako.com.pl

Maja Otkidacz
Zabrze
Przemysł spożywczy i dodatki fitobiotyczne

tel. 604 514 635
e-mail: m.otkidacz@bellako.com.pl

Beata Szuszkiewicz
Zabrze
Przemysł spożywczy

tel. 513 101 911
e-mail: b.szuszkiewicz@bellako.com.pl

Marta Grzesik
Warszawa
Przemysł spożywczy
tel. 510 144 426
e-mail: marta.g@bellako.com.pl
Artur Michałowski
Warszawa
Gastronomia i przemysł spożywczy
 
e-mail: artur@bellako.com.pl
Adrianna Ziomek
Zabrze
Dodatki fitobiotyczne
tel. 882 560 376 e-mail: a.ziomek@bellako.com.pl
Informacje o cookies
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić lepszą jakość przeglądania.
Dowiedz się więcej o tym, jak korzystamy z plików cookie i jak możesz zmienić swoje ustawienia.